CHCEM vedieť ako byť úspešná, sebavedomá a získať od života to, po čom túžim & ZDARMA dostávať tipy, ktoré naozaj fungujú + eBook 7 tajomstiev šťastných a úspešných žien

 

Ahoj,

ak máš na mňa akúkoľvek otázku, návrh na spoluprácu, prípadne by si ma chcela ako rečníčku pozvať na event alebo zaujímavú akciu, prosím napíš mi. Osobne ti odpoviem a budem sa tešiť, že sa spoznáme.

Tu sú kontakty na mňa, vyber si ten, ktorý ti vyhovuje najviac.

KONTAKTY

Email : janka@chytrackova.sk

Telefón: +421 911 311 399

SOCIÁLNE SIETE

Facebook

Twitter

Youtube

 

Nižšie môžeš nájsť niektoré zo spoločností, s ktorými som spolupracovala a školila ako certifikovaná lektorka Ministerstvom školstva:

♦ Phillip Morris International

♦ Procter & Gamble

♦ MV Akademia

 

Zároveň som:


Rada by som sa o tebe dozvedela viac - prosím napíš mi tvoje túžby, sny alebo problémy, s ktorými ti môžem pomôcť. A pridaj sa k ženám, ktoré sa rozhodli žiť svoj život naplno a chcú dosiahnuť VIAC !


Janka robí zázraky na počkanie! V nedeľu večer vytvorila pre môj Módny salón DAMA predajné marketingové texty na zvýšenie povedomia o mne a mojom podnikaní. A hneď v pondelok doobeda mi klopali na dvere zákazníčky a v utorok prišli ďalšie a ďalšie. Už za 2 dni od začiatku našej spolupráce som zvýšila svoje tržby a zisk! Som nadšená a Janky sa budem držať zubami- nechtami :)

- Mária Mačová
ocenená Podnikateľka Slovenska 2015 Ministerstvom hospodárstva a majiteľka Módneho salónu DAMA v Prešove
Mária Mačová
Všetky referencie >>>
Môžeš ma poznať z ...

Podnikateľka Slovenska 2015
Slovenka roka 2016
Stretnutie s viceprimátorkou mesta Košice p. Lenártovou
Gurmán fest 2015
TOP centrum podnikateliek