CHCEM vedieť ako byť úspešná, sebavedomá a získať od života to, po čom túžim & ZDARMA dostávať tipy, ktoré naozaj fungujú + eBook 7 tajomstiev šťastných a úspešných žien

Janka robí zázraky na počkanie! V nedeľu večer vytvorila pre môj Módny salón DAMA predajné marketingové texty na zvýšenie povedomia o mne a mojom podnikaní. A hneď v pondelok doobeda mi klopali na dvere zákazníčky a v utorok prišli ďalšie a ďalšie. Už za 2 dni od začiatku našej spolupráce som zvýšila svoje tržby a zisk! Som nadšená a Janky sa budem držať zubami- nechtami :)

- Mária Mačová
ocenená Podnikateľka Slovenska 2015 Ministerstvom hospodárstva a majiteľka Módneho salónu DAMA v Prešove
Mária Mačová

Keď som prvý krát spoznal Janku, išla z nej neskutočná energia, sebavedomie a cieľavedomosť. Vie si vydobiť, čo chce a ide si za svojim. Na svoj vek toho dokázala už mnoho. Nepoznám vytrvalejšieho človeka a túto vlastnosť Janka použije na to, aby vám pomohla stať sa sebavedomejšou a úspešnejšou ženou.

- Miško Kopecký
Autor najúspešnejšieho slovenského blogu akozbalit.sk
Miško Kopecký

V utorok som objavil Jankinu webstránku a už v ten istý deň som si dohodol pracovný pohovor, na ktorý som išiel deň na to - v stredu. Neveril som si, ale podľa jej rád som sa uisťoval, že určite uspejem. A čo stalo ? Hneď vo štvrtok mi potvrdili, že som získal novú prácu! A dokonca som dostal ešte omnoho vyšší plat než som pôvodne chcel. Janka ĎAKUJEM a budem ťa sledovať aj naďalej. Tvoje tipy naozaj do bodky fungujú.

- Miňo Englárt
Programátor
Miňo Englárt

Janka je expert vo svojej oblasti. Zbožňuje, čo robí a robí to, čo zbožňuje. Vždy usmiata, nápaditá a inteligentná - jednoducho človek, ktorého sa oplatí spoznať a pracovať s ním. Na moje otázky odpovedala kvantom tipov, ktoré by som z internetu nevyčítala, dala mi profesionálny feedback a motiváciu - ale takú, ktorá zotrvá a pomáha napredovať. Janka je však nielen expertkou pre self - marketing a mentorkou. Predovšetkým je úspešnou ženou, ktorá sa nebojí makať, je dôvtipná a rozhodla sa zobrať život do vlastných rúk, čo nie je jednoduché. A práve takým ľuďom, ktorí túžia po lepšom živote, zmene a kroku vpred, ju vrelo odporúčam.

- Janka Schweighoferová
autorka série kníh "Precestuj svet bez miliónov na účte" a spoluzakladateľka www.travelhack.me
Janka Schweighoferová

Odporúčam sledovať Janku! Je príkladom toho, ako môžete byť úspešné a šťastné zároveň. Pomôže vám overenými tipmi či už je váš sen stáť na pódiu alebo robiť svoj vlastný biznis.

- Miro Hajnoš
Bloger, Európske noviny
Miro Hajnoš

Keď Janku prvý krát stretnete, hneď zistíte, že srší neodbytným sebavedomím, odvahou a úsmevom. Má v sebe toľko sebadôvery a energie, že sa to slovami ani nedá opísať. Je to veľmi milá a zároveň sebestačná žena, ktorá neustále na sebe pracuje, a ktorá toto všetko môže rozdávať a byť príkladom pre ostatné ženy, ktoré takým sebavedomím neoplývajú. Pre ňu neexistuje nemožné, keď si niečo zaumieni, ide si za tým a nič ju nezastaví. Nedokážem si predstaviť vhodnejšiu osobu, ktorá by mala ženy viesť, učiť ich, pomáhať a radiť im, ako byť sebavedomé, keďže všetky informácie ponúka na základe svojich vlastných, odžitých a reálnych životných situácií. Je perfekcionistka a radšej neurobí nič, ako by to malo byť urobené len „napoly“. Janka má čo ženám poskytnúť, pretože keď sa spojí skutočná hodnota a ochota zdieľať svoje know-how, tam zaručene a zákonite príde úspech.

- Ing. Denisa Dúlová
Manažérka a lektorka, GENERATÍV s.r.o.
Ing. Denisa Dúlová

Janka mi pomohla získať stratené sebavedomie, ktoré som neverila, že niekedy získam späť. ĎAKUJEM!

- Lucka Javoríková
šťastná mamička a študentka (už 2. vysokej školy)
Lucka Javoríková

Janka mi v mnohých veciach otvorila oči, dokázala ma podporiť a vniesť energiu života vo chvíľach, kedy som sa motal v nezmyselných myšlienkach. Aj muži sa majú od takýchto žien čo učiť. Som viac než presvedčený, že Janka je perfektná voľba pre ženy, ktoré sa potrebujú dostať späť k sebe, k svojmu ženskému jadru. Je zodpovedná, rozhodná, seriózna, oddaná tomu, čo robí a keď niečo robí, tak to robí s plným nasadením – jednoducho naplno! Dokáže ľudí vnímať, naslúchať im a hlavne, dokáže smerovať druhých k odpovediam na otázky, ktoré pre seba potrebujú. Je to prirodzená líderka a koučka, ktorá dokáže vrátiť sebavedomie ženám. Vniesť do ich života vieru, odhodlanie, chuť a silu si ísť za tým, čo naozaj chcú. Je čas na to, aby všetky ženy začali rozkvitať a prejavovať svoju či už vnútornú, tak i vonkajšiu krásu naplno!

- Ing. Martin Sýkora
kouč v oblasti Modernej psychológie a metóde EFT
Ing. Martin Sýkora

Superman má tvrdú konkurenciu ! Janka mi dokázala po extrémne rýchlej dohode veľmi ochotne pomôcť s realizáciou marketingovej aktivity v mojom podnikaní. Podporila mi tak zvýšenie návštevnosti môjho webu a ušetrila mi prácu, zbytočný stres a hlavne čas :)

- Ing. Monika Dúlová
autorka akoprekvapit.sk
Ing. Monika Dúlová

CHCEM vedieť ako byť úspešná, sebavedomá a získať od života to, po čom túžim & ZDARMA dostávať tipy, ktoré naozaj fungujú + eBook 7 tajomstiev šťastných a úspešných žienJanka mi v mnohých veciach otvorila oči, dokázala ma podporiť a vniesť energiu života vo chvíľach, kedy som sa motal v nezmyselných myšlienkach. Aj muži sa majú od takýchto žien čo učiť. Dokáže ľudí vnímať, naslúchať im a hlavne, dokáže smerovať druhých k odpovediam na otázky, ktoré pre seba potrebujú.

- Ing. Martin Sýkora
kouč v oblasti Modernej psychológie a metóde EFT
Ing. Martin Sýkora
Všetky referencie >>>
Môžeš ma poznať z ...

Podnikateľka Slovenska 2015
Slovenka roka 2016
Stretnutie s viceprimátorkou mesta Košice p. Lenártovou
Gurmán fest 2015
TOP centrum podnikateliek